Kurumsal

Kurumsal

HAKKIMIZDA
2006 yılında kurulan, iç ve dış ticaret firması olarak faaliyet gösteren TOREX A.Ş endüstriyel motor sistemleri, panjur ve kepenk motorları ile otomatik kapı ve kepenk sektörüne yönelik ürünlerin, ekipmanların ve aksesuar malzemelerinin ithalat ve ihracatı alanında hizmet veren bir firmadır. Ürün ve hizmet alanında kendini sürekli güncel tutarak daha iyi ve daha kaliteliyi sunmayı prensip edinmiştir.

Türkiye dışında ispanya, italya, Fas, Brezilya gibi ülkelere ihracat yapan firmamız, Türkiye, Çin ve Fas' da ki iletişim ofisleri ile hizmet vermektedir.

MİSYON
Türkiye ve dış pazarlarda Roxy markasını, sektöründe kaliteli ve uzun ömürlü ürünlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutacak çalışmalar yaparak müşteriye sunmak ve talep edilen bir marka haline getirmektir.
VİZYON
Piyasadaki ürün taleplerine ve sorunlarına, doğru ürün ve çözümler sunmak. Düzgün ve kontrollü stok ve depo yönetimi ile piyasadaki talepleri dengelemek, ekonomik fiyat politikası ile bayii ve müşterilerini desteklemek, satış sonrası hizmet vermek, servis, ürün değişimi ve yedek parça konularında koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak.

Satış, pazarlama, lojistik, depo yönetimi, ürün sevkiyatı alan ve uygulamalarında kurumsal hizmet sunan firmamız, Türkiye' deki en büyük tedarikçiler arasında yerini almaktadır.


ADRES

Fatih Mah. Ege Cad. No:28/A Sarnıç, Gaziemir / İZMİR

+90 232 421 39 85

+90 232 484 09 87

info@torexas.com